Yeni Kayseri Şehit ve Gazi Şube Başkanından Vali’ye ziyaret

Yeni Kayseri Şehit ve Gazi Şube Başkanından Vali’ye ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanlığını kazanan Gazi Ali Yavuz ve Yönetim kurulu Kayseri Valisini makamında ziyaret etti Ziyaretle alakalı valilik açıklaması şu şekilde, Valimiz Şehmus Günaydın, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube başkanlığına seçilen Ali Yavuz ve yönetimini makamında kabul etti. 


Vali Günaydın kabulde yaptığı konuşmada, “Şehit ailelerimizin ve gazilerimizin devlet olarak, millet olarak her zaman yanlarındayız. Bizler, şehitlerimizin hakkını ödeyemeyiz, gazilerimizin hakkını ödeyemeyiz. Ailelerimiz bizlere şehitlerimizin emaneti.” diye konuştu.Dernek Başkanlığına seçilen Ali Yavuz ve yönetimini tebrik eden Vali Günaydın, “ Daha önceden de olduğu gibi şehit ailelerimiz ve gazilerimizle ilgili her konuda dernek başkanımızla ve yönetimimizle birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” dedi 

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz'da Valimiz Şehmus Günaydın'a vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederek, derneğin faaliyetleri ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

Yayına veren: Editör

Yorumlar

Bu haber için hiç yorum yapılmamış

Sizde yorum yapın

Mail adresiniz yorumunuz yanında gösterilmeyecektir