Şehit babası Nice Ahmetler gelir gider yeter ki vatan sağ olsun

Şehit babası Nice Ahmetler gelir gider yeter ki vatan sağ olsun

Şehit babası: "Nice Ahmetler gelir gider yeter ki vatan sağ olsun" -Şehit polis memuru Ahmet Unkun'un ailesi şehitliği ziyaret etti Kahramanmaraş'ta şehit polis memuru Ahmet Unkun'un ailesi, Ramazan Bayramı'nın birinci gününde şehit oğullarını mezarı başında ziyaret etti.

Kahramanmaraş'ta şehit polis memuru Ahmet Unkun'un ailesi, Ramazan Bayramı'nın birinci gününde şehit oğullarını mezarı başında ziyaret etti. Şehit babası Adem Unkun, "Nice Ahmetler gelir gider yeter ki vatan sağ olsun" dedi.Unkun ailesinin 7 çocuğundan 5'incisi olarak dünyaya gelen polis memuru Ahmet Unkun, 2015 yılının Eylül ayında Cizre'deki hendek olaylarında 22 yaşında şehit oldu. Şehidin anne, baba ve erkek kardeşleri Ramazan Bayramının birinci gününde mezarını ziyaret ederek Kur'an okuyup dua ettiler.

Oğlunun mezar taşını silen şehit babası Adem Unkun, "Allah bütün şehitlerimize rahmet eylesin, mekanlarını cennet eylesin devletimize kolaylıklar versin. Oğlum 2015'in Eylül ayında şehit oldu. Oğlum başarılı bir polis olmakla birlikte nazlı bir çocuktu. 22 yaşında olan oğlum, Cizre'de ilk olaylarda şehit oldu ve 3 yıllık polisti. Bütün cephedeki asker ve polislere Allah kolaylıklar versin. Böyle nice Ahmetler gelir, nice Ahmetler gider yeter ki vatan sağ olsun" diye konuştu.Şehidin ağabeyi ise, "Bayramlar bizim için buruk geçiyor. Kardeşim çok iyi biriydi ve makamı cennet olsun. Keşke bizlere de şehitliği nasip etse Allah'ım" diye konuştu. Haberler

Yorumlar

Bu haber için hiç yorum yapılmamış

Sizde yorum yapın

Mail adresiniz yorumunuz yanında gösterilmeyecektir